Gerard Adema
Gerard Adema
ENTRNCE
Thijs Afman
Thijs Afman
Directeur
Prowind B.V.
Steef Baalen
Steef van Baalen
Senior projectmanager
Windunie
Teus Baars
Teus Baars
Directeur bestuurder
Coöperatieve Windenergievereniging Zeeuwind
Johan Beer
Johan de Beer
Regisseur RES West-Brabant
Waterschap Brabantse Delta
Harmke Bekkema
Harmke Bekkema
TKI Urban Energy
Joris Benninga
Joris Benninga
Procesregisseur de Mars
Programma SEH's Oost Nederland
Annemiek Bentem
Annemiek van Bentem
Communicatiedeskundige bij Helpdesk Wind op Land
NP RES
Cors Bergmans
Cors Bergmans
Programmamanager Opwekking Duurzame Energie
ProRail
Mariken Betsema
Mariken Betsema
Co-founder
MSG strategies
Jop Beumers
Jop Beumers
Beleidsmedewerker energietransitie vereniging van eigenaars
Rijksoverheid
Timo Boekel
Timo Boekel
Coördinator Energieroute regio Alkmaar
de BUCH
Teun Bokhoven
Teun Bokhoven
Voorzitter
Uitvoeringsoverleg Klimaatakkoord Gebouwde Omgeving
Marcel Boogers
Marcel Boogers
Bijzonder hoogleraar democratie en transitie
Universiteit Utrecht
Senja Boom
Senja Boom
Energietransitie adviseur
Stedin Netbeheer
Willemijn Boone
Willemijn Boone
Plaatsvervangend programmaleider OER
Ministerie van EZK
Jeroen Bosma
Jeroen Bosma
Projectleider
PVB Nederland
Lou Brandjes
Lou Brandjes
Procesbegeleider
Overmorgen
Marnix Brongers
Marnix Brongers
Senior adviseur
Over Morgen
Jeroen Bruin
Jeroen de Bruin
Adviseur governance en financiering
Netwerk Aquathermie
Wouter Buizen
Wouter van Buizen
Omgevingsmanager
Provincie Noord-Hollad
Anke Calon
Anke Calon
Project Manager Energy System
Provincie Zeeland
Jan Jacob Dijk
Jan Jacob van Dijk
Voorzitter RES beraad en Uitvoeringsoverleg Energiesysteem
'-
André Dippel
André Dippel
Directeur
om | nieuwe energie
Sander Draat
Sander Fijn van Draat
Adviseur energietransitie Alliander
Werkgroep Integraal Programmeren (WIP)
Robert Jan Egmond
Robert Jan van Egmond
Programmamanager duurzame warmte en koude
TKI Urban Energy
Maureen Eijk
Maureen van Eijk
Directeur NPLW
NPLW
Irene Eisink
Irene Eisink
Kennisontwikkelaar
Energie Samen
Mark Elbers
Mark Antonius Elbers
Programmamanager Buurtaanpak Aardgasvrij | Opgave Energie
Gemeente Utrecht
Mohammed El Menhali
Mohammed El Menhali
Energiefixer-energiecoach
YustForYou
Eline Ende
Eline van den Ende
coördinator Wcw
Ministerie EZK
H.P. Essen
H.P. van Essen
Lid Gedeputeerde Staten
Provincie Utrecht - College van GS
Jop Fackeldey
Jop Fackeldey
Bestuurder
Fackwerk Advisering
Rien Fraanje
Rien Fraanje
Directeur
IPO (interprovinciaal Overleg)
Daniel Geest
Daniel van Geest
Projectleider monitoring
NPLW
Govert Geldof
Govert Geldof
Initiatiefnemer
Friese Energie Ontwikkelingsnetwerk (FREON)
Laurens Gijsbers
Laurens Gijsbers
Senior energie innovatie adviseur
RVO
Lennert Goemans
Lennert Goemans
Clusterleider Energiesysteem
Ministerie van EZK
Rob Gort
Rob Gort
Projectmanager
Gemeente Arnhem
Durk Groenveld
Durk Groenveld
Juridisch Adviseur
Woodwater Legal
Wouter Gubbels
Wouter Gubbels
Projectleider verduurzaming maatschappelijk vastgoed
VNG
Simone Haarbosch
Simone Haarbosch
Post-Doc Researcher
Wageningen University
Niek Haasnoot
Niek Haasnoot
Adviseur Capaciteitsmanagement
Stedin Netbeheer
Cor Hagen
Cor Hagen
Belangenbehartiger
IPO
Randall Hanegraaf
Randall Hanegraaf
Adviseur duurzame warmte
RVO
Martine Harten
Martine van Harten
Kennismanager
HIER
Annerike Hekman
Annerike Hekman
LSA bewoners
Ira Helsloot
Ira Helsloot
Professor of the politics of safety and security
Radboud Universiteit
Prof Dr. Ir Marcel Hertogh
Prof Dr. Ir Marcel Hertogh
Hoogleraar Infrastructure Design and Management
TU Delft, EUR
Hilde Heuvel
Hilde van den Heuvel
Adviseur Omgevingswet
bureau wat:
Ytje Hiemstra
Ytje Hiemstra
Adviseur duurzaamheid
Gemeente Tytsjerksteradiel
Jesse Hoffman
Jesse Hoffman
Universitair docent Urban Futures Studio en het Copernicus Institute of Sustainable Development
Universiteit Utrecht
Els Holsappel
Els Holsappel
Thematrekker Lokaal Eigendom & Energiegemeenschappen
Nationaal Programma RES
Roland Houdt
Roland van Houdt
Programmamanager
RES Midden Holland
Thijs Huls
Thijs Huls
Manager Streekenergie
Coöperatie Streekenergie U.A.
Annelies Huygen
Annelies Huygen
Hoogleraar & Principal consultant
TNO
Fiona Isoska
Fiona Isoska
Beleidsmedewerker
Ministerie van BZK
Paul Janssen
Paul Janssen
Adjunct-directeur
Pondera consult
Jacco Karens
Jacco Karens
Juridisch adviseur
VNG
Koen Kegel
Koen Kegel
Wethouder / bestuurlijk voorzitter RES RDH
Gemeente Vlaardingen
Alissa Kerklingh
Alissa Kerklingh
Projectleider Duurzame Ontwikkeling
Platform31
Wouter Kersten
Wouter Kersten
Projectleider Duurzame ontwikkelingen
Platform31
Ivo Klerk
Ivo de Klerk
Adviseur Energietransitie
MSG Sustainable Strategies
Sanneke Kloppenburg
Sanneke Kloppenburg
Universitair docent
Wageningen Universiteit
Jannetje Kolijn
Jannetje Kolijn
Ontwikkelaar klimaat en energie
Natuur en Milieu Federatie Drenthe
Regina Koning
Regina Koning
Juridisch adviseur
VNG
Sjoukje Kooistra
Sjoukje Kooistra
Beleidsmedewerker ruimtelijke ordening
Gemeente Tytsjerksteradiel
Bas Koopman
Bas Koopman
Coördinator energieparticipatie.nl
NP RES
Eugène-Emile Kuis
Eugène-Emile Kuis
Programmamanager energietransitie
RES regio food valley
Riane Kuzee-hoogeveen
Riane Kuzee-hoogeveen
Ervaringsdeskundige
Sterk uit Armoede
Kristel Lammers
Kristel Lammers
Directeur
NP RES
Marjet Lent-Blacquière
Marjet van Lent-Blacquière
Technisch manager
Rijkswaterstaat
Jules Liefland
Jules van Liefland
Adviseur energietransitie
Gemeente Amersfoort
Derk Loorbach
Derk Loorbach
Directeur Drift
DRIFT
Harm Luisman
Harm Luisman
Programma manager
Integraal programmeren
Hennie Luten
Hennie Luten
Projectleider Windpark Staphorst
Wij Duurzaam Staphorst
Astrid Madsen
Astrid Madsen
Regiocoördinator warmte
RES Holland Rijnland en Den Haag/Rotterdam
Gijs Man
Gijs de Man
voormalig directeur
Stadsverwarming Purmerend
Roos Marinissen
Roos Marinissen
Projectleider Duurzame Ontwikkeling
Platform31